عناوین جدید
یکشنبه,۹م فروردین ۱۳۹۴
۲۷ اسفند ۹۲ ۱۱:۳۹ کد: 65992 نسخه چاپی   امتیاز دهید
facebooktwittergoogle_pluscloob

تصاویر: حادثه در روز افتتاح تله‌کابین قزوین

پس از افتتاح تله کابین چند نفر از عکاسان و خبرنگاران سوار تله کابین شدند که نقص فنی باعث شد تا این افراد مدتی در هوا معلق بمانند.

تیر پرس/ فاز نخست تله کابین منطقه گردشگری کامان و زرشک قزوین روز دوشنبه افتتاح شد. پس از افتتاح چند نفر از عکاسان و خبرنگاران سوار تله کابین شدند که نقص فنی باعث شد تا این افراد مدتی در هوا معلق بمانند.

به گزارش تیر پرس به نقل از ایرنا، فاز نخست تله کابین منطقه گردشگری کامان و زرشک روز دوشنبه با حضور استاندار، شهردار و جمعی از مسوولان با مشارکت شهرداری قزوین، سازمان همیاری شهرداری‌های استان قزوین به بهره برداری رسید. پس از افتتاح چند نفر از عکاسان و خبرنگاران سوار تله کابین شدند که نقص فنی باعث شد تا این افراد مدتی در هوا معلق بمانند.
گفتنی است خط تله سی یژ در منطقه نمونه گردشگری زرشک وکامان به طول هزار و ۴۵۰ متر به بهره برداری رسید. همچنین بیش از ۵۰ میلیارد ریال تاکنون برای احداث مرحله اول مجمتع ورزش‌های زمستانه و کوهستانی کامان و زرشک هزینه شده است. عکس‌های مهدی معتمد عکاس ایسنا و یرحسین می‌رکمالی عکاس ایرنا از این اتفاق را در زیر می‌بینید.

 

m4s0n501  • نظرات در کمتر از ۲۴ ساعت بررسی می‌شوند.
  • از انتشار نظرات حاوی توهین، اتهام و ابهامات امنیتی معذوریم.
  • نظرات در خصوص برخی نهاد‌ها، گروه‌ها و اشخاص با حساسیت بیشتری بررسی می‌شوند.

جزئیات هک شدن سایت توسط افراطیون
نظرسنجی
باتوجه به اعتقاد اغلب ناظرین مبنی بر استحاله سیـاسی محمود احمدی نژاد در سال ۱۳۹۰، با حمـایـت اصلاح طلبان از وی در راستـای تحکیم، تقویت و تسریع اصلاحات موافق هستید؟
آخرین رویدادها

شرکت آسان‌سازه الماس شمال
تولید، طراحی و احداث سازه‌های پیش‌ساخته سبک - LSF
09111378064
طراحی وب سایت شخصی، شرکتی، خبری، فروشگاهی با قیمت توافقی همراه با هاستینگ مناسب
09357401560 اسلامی
پذیرش آگهی متنی
در تیرپرس ماهیانه فقط
30 هزار تومان
تبلیغات در تیرپرس
۰۹۱۰۰۴۴۶۰۸۰